سفارش تبلیغ
صبا ویژن
یک ازدواج حرام!
دوشنبه 92/10/2 ساعت 1:33 عصر | نوشته ‌شده به دست سیمرغ | ( نظر )

ازدواج یک مساله و دغدغه دانشجویی

مشاور دانا: سلام خانم شهیدی. خوبی؟
دانشجو: سلام خانم دکتر ممنون. شما چطوری؟
- الحمدالله خوبم. چرا کمتر به ما سر می‌زنید؟ دیگه سوال های شما تمام شده؟
- خیر خانم سؤالات ما که تمامی ندارد؛ ایّام امتحانات است و البته یک مساله دیگر هم مانع شد.
- چه مسأله‌ای عزیزم؟ این خودش یک سؤال است؟!
- بله خانم، راستش عمداً نزدیک شما آمدم که همین سؤال را بپرسم اما رویم نشد!
- چرا خجالت! آن هم شما! ما که این قدر با هم صمیمی هستیم! می‌دانید که مردم برای پرسیدن چه مسأله‌هایی که ماها اسمش را هم رویمان نمی‌شود بیاوریم می‌رفتند و از اهل بیت(علیهم السلام) می‌پرسیدند! مثلاً اینکه چطور با همسرمان ارتباط زناشویی داشته باشیم را از امام رضا(علیه السلام) پرسیده‌اند و ایشان هم خیلی با حجب و حیا و در عین حال کاربردی جواب فرموده‌اند و علمای اهل حدیث نقل کرده‌اند.
- بله خانم اما، آنقدر هم دیگه آن طور نیست که شما تصور می‌کنید.
- خب پس بپرس تا حل شود عزیزم.

ادامه مطلب...


خدا کند امام زمان جشن میلادش را نبیند!!
شنبه 90/5/1 ساعت 1:1 عصر | نوشته ‌شده به دست سیمرغ | ( نظر )

اینجا جشن میلاد امام زمان(عج) است.

انشاءالله که خودش این طرفها نیاید.

چه جشن با شکوهی ! هم امام زمان هم مادرش راضی هستند!!

چه بر سر ما آمده؟

به نام امام زمان!

جشن امام زمان!

جشن امام زمان!

جشن امام زمان!اصغر آقا و پرداخت یارانه !!!
پنج شنبه 89/3/27 ساعت 9:5 عصر | نوشته ‌شده به دست سیمرغ | ( نظر )


دیروز داشتم از سر کار برمی گشتم که دیدم اصغر آقا پیاده راه افتاده توی خیابون . رفتم کنارش یه بوق زدم . اما انگار توی این عالم نبود . خلاصه انقدر صداش کردم و بوق زدم تا منو دید . با سگرمه های تو هم آمد توی ماشین نشست .
-سلام اصغر آقا . محل نمی دی !!
-علیک سلام . اختیار دارین . راستش واسه آدم حواس نمی زارن که .
دیدم یه پلاستیک فریزر پر از دفترچه بانک دستشه . من که دیگه نمی تونستم جلوی فضولیمو بگیرم گفتم :
اینا چیه اصغر آقا ؟

یک آه بلند کشید و شروع کرد :

ادامه مطلب...


امروز و فردا
یکشنبه 88/12/16 ساعت 9:31 صبح | نوشته ‌شده به دست سیمرغ | ( نظر )
امروز می گذرد با تمام تلخی ها و شیرینی ها ، مانند دیروز
امروز می گذرد با تمام گناه ها و ثواب ها ، مانند دیروز
امروز می گذرد با تمام بیش و کم ها ، مانند دیروز
امروز می گذرد با تمام بیراهه ها و صراط مستقیم ، مانند دیروز
امروز می گذرد با تمام عشق ها و نفرت ها ، مانند دیروز
امروز می گذرد با تمام تردیدها و یقین ها ، مانند دیروز
امروز می گذرد با تمام تاریکی ها و روشنایی ها ، مانند دیروز
امروز می گذرد با تمام فراز ها و فرود ها ، مانند دیروز
امروز می گذرد با تمام ..... ، مانند دیروز
  .
  .
  .
بی شک امروز تکرار نخواهد شد و شاید فردا هرگز نیاید!!!


دستگیری عبدالمالک
سه شنبه 88/12/4 ساعت 10:42 صبح | نوشته ‌شده به دست سیمرغ | ( نظر )

دستگیری عبدالمالک ریگی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) را خدمت تمامی مردم ایران تبریک عرض می کنم .

 عبدالمالک ریگی

دستگیری ریگی با برنامه‌ریزی اطلاعاتی و امنیتی در اوایل صبح امروز سه‌شنبه4/12/88 صورت گرفت.
دستگیری ریگی با اقدامات اطلاعاتی‌ که مدت‌ها در حال انجام بود، به سرانجام رسید و در حال حاضر نیز وی وارد خاک ایران شده است و تحویل مقامات امنیتی و قضایی خواهد شد. 
‌عملیات دستگیری عبدالمالک ریگی عملیاتی غافلگیرانه بود و وی در حال حاضر در اختیار نیروهای اطلاعاتی است.
ترور‌های متعدد از جمله ترور برخی مقامات سپاه پاسداران، قاچاق مواد مخدر،‌آدم ربایی و ایجاد آشوب در منطقه از جمله اقدامات این تروریست است. 
ریگی کیست؟
عبدالمالک ریگی احتمالا متولد سال 1358 است. "ریگی " یکی از قبایل بلوچستان شمالی است، مانند قبایلی چون براهوئی، مری، ناروئی، شهنوازی، کهرازهی، گمشادزهی، بارکزهی. او یکی از اعضای طایفه ریگی است.

عبدالمالک تحصیلات کلاسیک ندارد و تنها چند سال در یکی از حوزه های علمیه اهل سنت مشغول به تحصیل بوده که البته از آنجا نیز اخراج شده است. ریگی خودش را "خادم جندالله " میخواند. او دارای سابقه شرارت و یک مورد چاقو کشی بخاطر مسائل قبیله ای در داخل شهر زاهدان است و به همین خاطر مدتی هم زندانی شد اما بعد از آزادی خود را زندانی سیاسی معرفی نمود.
بنا به گفته خودش از سن نوزده سالگی اسلحه به دست گرفته و به عملیات تروریستی پرداخته است. گفته می شود ریگی پیش از آغاز فعالیت های تروریستی برای جلب حمایت علمای اهل سنت منطقه -که به مولوی ها مشهور هستند - نزد آن ها رفت اما آن ها برای حرفهایش اهمیتی قائل نشدند.
گزینه بعدی ریگی قاچاقچیان عمده مواد مخدر بودند. آن ها به دلیل اینکه علاقه داشتند جبهه تازه ای در برابر نیروهای انتظامی و امنیتی استان به وجود آید از ریگی استقبال کردند و با در اختیار گذاشتن اسلحه و پول به حمایت از او برخواستند.
به این ترتیب ریگی گروه خود را پایه گذاری کرد. گروهی که پس از نخستین حمله تروریستی نام "جندالله " را بر خود گذاشت. این گروه هدف اصلی خود را "دفاع ازحقوق ملی و مذهبی قوم بلوچ و اهل سنت در استان سیستان و بلوچستان اعلام کرده " اما بسیاری از مردم غیر نظامی منطقه نیز قربانی عملیات تروریستی او و گروهش شده اند.
جندالله پس از مدتی نام "جنبش مقاومت ملی ایران! " را بر خود گذاشت. این تغییر نام نمایانگر تغییر حامیان و خط دهندگان اصلی به گروه ریگی بود. پس از این تغییر نام بود که صدا و عکس ریگی به بسامد برخی شبکه های تلویزیونی سلطنت طلب تبدیل شد . جالب اینکه یکی از مجریان این شبکه ها در مصاحبه های مکرر خود با ریگی او را "دکتر ریگی " نامید!
یکی از مجاری تبلیغاتی ریگی رادیو صدای بلوچ است که از استکهلم سوئد پخش می شود. گروه ریگی علاوه بر آن بارها از شبکه العربیه که مالک اصلی آن حاکمان عربستان سعودی هستند به عنوان بلندگوی تبلیغاتی خود استفاده کرده است. این شبکه در اقدامی بحث بر انگیز تصاویر کشته شدن مرزبانان به گروگان گرفته شده ایرانی را پخش کرد. العربیه پیش از آن اقدام مشابهی را نیز در مورد گروگان های غربی اسیر القاعده انجام داده بود.
"جندالله " همواره مدعی شده که اقداماتش با دستور رهبران بنیادگرای مذهبی صورت می گیرد. نوع فعالیت این گروه نشان از امکانات پشتیبانی گسترده ای می دهد که تاکنون در میان خوانین بلوچ دیده نشده است. آنان از شبکه اینترنت و همچنین از رسانه های گروهی تلویزیونی و رادیویی عمدتأ وابسته به سلطنت طلبان، در انعکاس خبر عملیات و طرح دیدگاهایش استفاده می کند. در بسیاری از عملیات مسلحانه این گروه، شیوه های کار طرفداران القاعده و الزرقاوی در عراق، به شکل گسترده ای تقلید می شود.اینترنت
یکشنبه 88/10/13 ساعت 3:54 عصر | نوشته ‌شده به دست سیمرغ | ( نظر )
در سال های اخیر علم و فناوری پیشرفت چشم گیری داشته و یکی از جلوه های بارز آن رایانه به خصوص اینترنت است . پیشرفت و تکنولوژی به همان اندازه که سبب بروز ایده های نوین و اندیشه های شگرف است می تواند باعث انحراف و تکدی بشر نیز باشد .اما بروز این انحرافات نباید سبب کندی انسان به سوی پیشرفت و کمال شود .دنیای مجازی می تواند جولانگاه شرک و سبب بروز مفاسد باشد ، اما توجه به این امر مهم است که هر جا حق جلوه گر شود باطل فنا خواهد شد(انَّ الباطِلَ کانَ زَهوقا).
حال با این تفاسیر آیا وظیفه ما نه این است که در برابر باطل خود نمایی کنیم . واکنش نشان دادن تنها به این نیست که سایتی را فیلتر کنیم .هرچند این هم لازم است اما به نظر این بنده کمترین می توان با شفاف سازی و تفکیک عملی حق از باطل از همین طریق یعنی فضای اینترنت کاربران را به تامل واداشت تا با تفکر و استنباط ، شاهراه اصلی حیات یعنی حرکت به سوی کمال را از سایر راه های فرعی بازشناسد .
شناساندن آموزه های اصلی اسلام ناب محمدی و مکتب شیعه در درجه اول و بعد اثبات عقلی آمیخته با دین برای بطلان مذاهب نوظهور و بعضا مذاهب و مکاتبی که با نقاب الوهیت از مسیر حق منحرف شده اند-که قطعا کامل ترین دین اسلام و برترین مذهب شیعه می باشد- کمک به سزایی برای شفاف سازی اذهان کاربران است . به این ترتیب با ورود حق و حقیقت عرصه بر معاندین تنگ و تنگ تر خواهد شد .
ذکر کرده اند تمامی بشریت هنگام ظهور ولی عصر(عج) آگاه خواهند شد . درک این مساله برای پیشینیان مشکل بوده اما امروزه با گسترش فناوری و ظهور اینترنت و ماهواره هضم این مساله برای ما آسان شده .پس فناوری نیز به کمک بقیة الله الاعظم خواهد آمد .اگر ما به دنبال زمینه سازی برای ظهور آن حضرت هستیم باید هرچه بیشتر و بهتر از این فناوری ها استفاده کنیم . به امید روزی که دیده ما به جمال نورانی عزیز زهرا روشن گردد.
                                                                              والسلام

 
تبلیغات
آمار بازدید

بازدید امروز : 114

بازدید دیروز : 66

کل بازدیدها : 121792