• وبلاگ : سيمرغ
 • يادداشت : مسابقه دوم مارکت فايل
 • نظرات : 0 خصوصي ، 15 عمومي
 • تسبیح دیجیتال

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  ممنون از وبلاگ زيبا و خوبتون

  مسئله اي که امروز پيرامون آن صحبت خواهيم کرد.اين است که چطور يک دانلود وي اس تي متناسب را انتخاب کنيم؟با پاسخ به اين سوال به راحتي مي‌توانيد يک VST متناسب را با توجه به تنظيم خود انتخاب نماييد و در عوض کيفيت کار خود را تضمين نماييد.در ادامه به عناوين زير در مورد وي اس تي خواهيم پرداخت.

  دسته بندي وي اس تي‌ ها

  VST غالبا به دو دسته تقسيم مي شوند.دسته اول VST هايي که از سازهاي واقعي شبيه سازي شده اند. و دسته دوم VST هايي که غالبا به صورت الکترونيک ساخته شده اند و اصطلاحا به آنها سينتي سايزر مي‌گويند.که در ادامه به معرفي هر دو دسته خواهيم پرداخت.

  اجرا يکي از مهمترين مشخصه هايي است که روي ميکس فروش vst تأثير مي گذارد. براي مثال يک ليک (Lick) گيتار خاص ممکن است شما را بر آن دارد که آن را در زمان ليک از چپ به راست پن کنيد و همچنين افکتي از يک وي اس تي مانند پس آوا که با آن ريف (Riff) تناسب دارد به آن اضافه کنيد
  يک مثال ساده اين است که گروه مي خواهند که صداي Kick طبيعي يا ساخته شده از يک بانک يا پلاگين يا نوعي وي اس تي را در ميکس بالا ببريد. محدوده مناسبي براي صداي Kick در هر سبک وجود دارد که اگر از اين محدوده فراتر رود ميکس دچار مشکل مي شود. در اين حالت مي توانيد بگوييد براي اين سبک از موسيقي و اين نوع آهنگ به ندرت پيش مي آيد که صداي Kick تا اين اندازه بالا باشد و ميکس vst با اين سطح صداي Kick از حالت عادي و هماهنگ خارج مي شود

  کيفيت ضبط و تجهيزات ضبط:

  اگر تجهيزات شما ارزان قيمت و با کيفيت پايين باشد نبايد ميکس را خيلي روشن و واضح کنيد، چرا که در اين صورت کليه نويزها و دستور شن ها نمايان خواهند شد. با مشکل اصلي وقتي ايجاد مي شود که گروه ناخواسته و ندانسته از شما مي خواهند کاري در ميکس انجام دهيد که ميکس را خراب خواهد کرد. ممکن است صداي سازشان خيلي بالا يا پايين باشد يا سازي که خوب کوک يا تنظيم نبوده بالاتر باشد يا حتي از يک وي اس تي vst به درستي استفاده ننمايد

  ما همه اينها رو در سايت آهنگسازي توضيح داديم VST مخفف واژه هاي Virtual StudioTechnology مي باشد که به نرم افزار هاي رابط ديجيتال و مجازي صدا گفته مي شود ، اين تکنولوژي با استفاده از DSP ( پردازشگر سيگنال ديجيتال ) قادر به ضبط و ويرايش صدا و ترکيب سينتي سايزر ها
  با تشکر
  وبلاگ خوبي داريد از خريد وي اس تي هم بازديد کنيد و از فروش vst و همينطور خريد vst سايت کيوبيس چون ما وي اس تي هاي ارزاني داريم . دوست خوبم شايد بپرسي وي اس تي چيست ؟
  ببينيد يک سري نرم افزار آهنگسازي هست که با کامپيوتر باهاش آهنگ ميسازند حالا ما اگر صداهاي سازها رو بخواهيم توي اين نرم افزارها و کامپيوتر داشته باشيم بايد وي اس تي نصب کنيم تا به نرم افزار آهنگسازيمون اضافه بشه . ما همه اينها رو در سايت آهنگسازي توضيح داديم VST مخفف واژه هاي Virtual StudioTechnology مي باشد که به نرم افزار هاي رابط ديجيتال و مجازي صدا گفته مي شود ، اين تکنولوژي با استفاده از DSP ( پردازشگر سيگنال ديجيتال ) قادر به ضبط و ويرايش صدا و ترکيب سينتي سايزر ها
  با تشکر
  امروزه هم بسياري از ساز ها به صورت زنده رکورد مي شوند و وي اس تي ها به طوره 100% نمي توانند جاي آنها را بگيرند ، سايت وي اس تي کيوبيس به عنوان بزرگترين مرجع منتشر کننده وي اس تي به صورت دانلود وي اس تي ، دانلود رايگان وي اس تي ، دانلود رايگان وي اس تي با لينک مستقيم در بخش دانلود و علاوه بر آن فروشگاه وي اس تي براي خريد وي اس تي و فروش وي اس تي شناخته مي شود .
  وبلاگ جالبي داريد
  , آموزش اف ال استوديو , آموزش اف ال استوديو اندرويد , آموزش اف ال استوديو pdf , آموزش اف ال استوديو 11 , آموزش اف ال استوديو 12 , آموزش اف ال استوديو موبايل , آموزش اف ال استوديو مهران عباسي , آموزش اف ال استوديو به زبان فارسي , آموزش اف ال استوديو 12 , آموزش اف ال استوديو 12 به زبان فارسي ,
  تور کوشي آداسي يکي از جذابترين تورهاي ترکيه بشمار ميرود. کوشي آداسي يکي از شهرهاي ساحلي توريستي درترکيه است که در 80 کيلومتري جنوب ازمير و 70 کيلومتري شهرستان مرکزي استان ايدين قرار دارد. اين شهراز شمال با سلجوق و پاموجاک و از جنوب با شبه جزيره ديلک همسايه است. کوش آداسي در کناره آبهاي زيباي درياي اژه واقع شده است. کوشي آداسي در ترکي به معناي جزيره پرندگان است. کوشي آداسي به دليل قرار داشتن در آب و هواي مديترانه اي و وجود 300 روز آفتابي و همينطور قرارگيري در کانون شهرهاي توريستي ترکيه مانند ازمير ، جزيره مارماريس ، بدروم و پاموکاله و افس و همينطور قرار گيري در نزديکي جزيره توريستي ساموس يونان ، از تورهاي مورد علاقه اکثر گردشگران در ترکيه است.
  قدمت اين شهر به 3000 سال قبل از ميلاد برمي گردد و اولين ساکنان آن از فلات مرکزي آناتولي به اين منطقه مهاجرت کرده اند و با توجه به آب و هواي معتدل منطقه به کشت وتوليد انجير ، زيتون و انگور پرداخته اند. اين شهر در سال 546 قبل از ميلاد به تصرف امپراتوري ايران درآمد و پس از آن نيز در 200 سال قبل از ميلاد به تصرف امپرتوري رم در آمده است. کوشي آداسي در سال 1413 ميلادي به تصرف امپراتوري عثماني درآمده و نهايتا در سال 1919 در طي يک مبارزه طولاني بين يونان و ترکيه ، اين شهر بخشي از جمهوري ترکيه شد.
  VST مخفف واژه هاي Virtual StudioTechnology مي باشد که به نرم افزار هاي رابط ديجيتال و مجازي صدا گفته مي شود ، اين تکنولوژي با استفاده از DSP ( پردازشگر سيگنال ديجيتال ) قادر به ضبط و ويرايش صدا و ترکيب سينتي سايزر ها ، افکت ها و پلاگين ها در يک محيط کاربري آسان براي مديريت کامل بر روي اين قسمت ها را فراهم مي آورد ، قبل از به وجود آمدن وي اس تي , ساز ها به صورت آکوستيک رکورد شده و در موسيقي استفاده مي شدند و يا اين که با استفاده از سخت افزار هاي سينتي سايزر که با ويرايش فرکانس يک صداي اوليه اصوات گوناگوني ايجاد مي کردند ، لازم به ذکر است که امروزه هم بسياري از ساز ها به صورت زنده رکورد مي شوند و وي اس تي ها به طوره 100% نمي توانند جاي آنها را بگيرند ، سايت ترانه ساز به عنوان بزرگترين مرجع منتشر کننده وي اس تي به صورت دانلود وي اس تي ، دانلود رايگان وي اس تي ، دانلود رايگان وي اس تي با لينک مستقيم در بخش دانلود و علاوه بر آن فروشگاه وي اس تي براي خريد وي اس تي و فروش وي اس تي شناخته مي شود .
  سانترال يا تلفن سانترال در واقع مخفف کلمه ي سنترال به معناي مرکزي مي باشد. اما منظور از کلمه ي سانترال معمولا تلفن سانترال پاناسونيک مي باشد. اين مراکز تلفن قابليت هاي فوق العاده اي چون ويپ را به شما ارائه مي دهند.
  ويپ چيست
  ويپ به معني صدا بر بستر اينترنت مي باشد .اين بستر مي تواند اينترنت، اينترانت و يا بستر ام پي ال اس باشد. شما مي توانيد براي بر قراري هرکدام از اين ارتباطات ها از تجهيزات شبکه ي ميکروتيک استفاده کنيد.
  ام پي ال اس چيست
  ام پي ال اس بستري امن و نقطه به نقطه مي باشد که توسط مخابرات ارائه مي شود و از سرعت و کيفيت باور نکردني بر قرار است. اين بستر بهترين نوع ارتباط براي ارتباط ويپ مي باشد که کمترين تاخير و بيشترين پايداري ممکن را دارا مي باشد.
  شرکت مانب مي تواند تمام موارد فوق را با بهترين کيفيت و گارانتي معتبر مانب به شما ارائه دهد.


  دانلود بازي اندرويد بازي ساب وي سورفر – Subway Surfers يا موج سواران مترو يکي از سرگرم کننده ترين و جذاب ترين بازي هاي اندرويد محسوب مي شود در اين بازي شما نقش پسري به نام جک را بازي مي کنيد که به همراه دوستانش در تلاش براي فرار از دست ماموران قطار است و شما بايد بتوانيد در اين بازي اندرويد از دست پليس راه آهن در يک ريل قطار فرار کنيد.همچنين امتيازات مختلفي نيز برايتان در نظر گرفته شده است که مي توانيد از آنها استفاده کنيد و همچنين ميتوانيد براي دانلود بازي اندرويد موج سوارا مترو به سايت تک اندرويد مراجعه کنيد و آن را دانلود کنيد

  نرم افزار اينستاگرام يکي از محبوب ترين ابزار ها در زمينه ويرايش تصاوير محسوب مي شود هم اکنون مي توانيد در ادامه ميتوانيد براي دانلود اينستاگرام با لينک مستقيم به سايت تک آندرويد برويد و آن را دريافت کنيد. و همنچين ميتوانيد براي دانلود تلگرام نيز به سايت تک اندرويد مراجعه کنيد.

  سلام دوست عزيز از وبلاگ من هم بازديد کنيد لطفا