سفارش تبلیغ
صبا ویژن
مرلین منسون کیست ؟
دوشنبه 90/3/23 ساعت 7:39 عصر | نوشته ‌شده به دست سیمرغ | ( نظر )

به احتمال زیاد کسانی که قصد دارند راجع به شیطان پرستی و موسیقی متال و راک تحقیق کنند به شخصیتی به نام مرلین منسون برمیخورند.

مرلین منسون

معرفی مرلین منسون:
برایان هیو وارنر (Brian Hugh Warner) متولد ? ژانویه ???? در کانتون، اوهایو، که بیشتر با نام مرلین منسون شناخته می‌شود خواننده و هنرمند آمریکایی است. عمده? شهرت او به خاطر تصویر نامتعارف و شخصیت نمایشی او به عنوان رهبر و خواننده? گروه موسیقی‌ای با نام مرلین منسون است. این نام ترکیبی از نام‌های مرلین مانرو و چارلز منسون است که در دو سر طیف محبوبیت و نفرت آمریکایی‌ها قرار دارند.

ادامه مطلب...


1- محافل دانش سری و پنهان
شنبه 89/7/3 ساعت 11:24 صبح | نوشته ‌شده به دست سیمرغ | ( نظر )
برخی از اندیشه ها و فرقه های انحرافی بنای خود را بر تلاش های پنهان و اعمال عجیب و غریب نهاده و امکان فهم درست مخاطبان را از ایده ها و اهداف فکری به حداقل ممکن کاهش می دهند . در هر پست به یک نمونه از آنها اشاره می شود :

1-1 فرقه کابالا ( قابالا - کاپالا )

1-2 فرماسونری

3-1شیطان پرستی

نشان فرماسونری 

پنتاگرامنمودار کابلا

برای دیدن متن کامل به ادامه مطلب بروید .

ادامه مطلب...


تقسیم بندی اندیشه های خرافی و فرقه های انحرافی
پنج شنبه 89/6/25 ساعت 4:33 عصر | نوشته ‌شده به دست سیمرغ | ( نظر )

اندیشه های خرافی و فرقه های انحرافی به شش دسته کلی تقسیم می شوند :
1- محافل دانش سری و پنهان
2- مدیتیشن ( عرفان سکیولار پست مدرن )
3- خرافات ادبی اخلاقی - التقاطی ( معنویت انسانی )
4- مکاتب متاثر از الهامات هندوئی و بودایی
5- مدعیان هدایت دینی ( فرق ضاله ، مدعیان پیامبر ، امام ، نواب ، مرتبطین با بزرگان و ...)
6-معنویت ابزاری ( تکنولوژیک)

ان شاءالله هر کدام از این دسته ها را - با کمک شما - در یک پست بررسی خواهیم کرد .
و در آخر سخن زیبایی از مقام معظم رهبری که فرمایشات ایشان انصافا چراغ راه است :
چرا فرق ضاله ، ایده های غلط و بی مبنایشان ، همچنان در مغزهای خیلی از مردم ماند و هنوز هم هست ؟ علت این است که با آنها برخورد خوب و منطقی و استدلالی نشد ، برخورد چماقی شد . امروز دیگر بس است . این برخورد التقاطی در جامعه ما هست ، اما جوابش چماق ، دعوا ، و نفی و انکار و تفسیق نیست ، جوابش کار درست است .بوگیر ماشین یا نشان شیطان !!!
سه شنبه 89/2/21 ساعت 8:23 عصر | نوشته ‌شده به دست سیمرغ | ( نظر )
اگه شما هم دقت کرده باشید چند وقتی هست که بوگیرهایی با طرح ایکس(x) توی ماشین های سواری خودنمایی می کنه . شاید فکر می کنید چون جنسش خوبه یا مثلا قیمتش مناسبه به یکباره اینقدر رایج شد . اصلا شاید شما هم یکی از این بوگیرها رو توی ماشین داشته باشید .اما واقعا قضیه این بوگیرها چیه .....
متاسفانه این بوگیر ها نشان فرقه کابالا رو روی خودشون دارند . اما توضیحاتی درمورد این فرقه ضاله (کابالیست) :
این فرقه از حدود سه سال پیش به صورت زیرزمینی فعالیت خودشو در ایران آغاز کرد . پیروان این فرقه از مدهای روز (فشن) پیروی می کنند و بیشتر شبیه مانکن هستند . هر مدی رو میشه توی ظاهر اینها دید . این فرقه ساخته صهیونیسته . از نشان های این فرقه حرف x و علامت چشم است که آن را هم می توان روی بعضی انگشترهایی که بعضی از جوانان ناخواسته از آن استفاده می کنند مشاهده نمود که به چشم شیطان معروف است . لذت بردن در هر شرایطی و در هر کجا و از هرچیزی مرام این فرقه است . و همچنین عقیده دارند زمان خداباوری گذشته است . صهیونیست های یهودی برای ترویج این فرقه از بازیکنان و بازیگران معروف عضو گیری کرده اند که برخی از آنها عبارتند از : دیوید بکهام و همسرش ویکتوریا ، الیزابت تیلور ، بریتنی اسپیرز ، روزین بار ، دنی مور و ...
((کوچکترین وظیفه ما ، آگاهی دادن به سایرین است ))
 
تبلیغات
آمار بازدید

بازدید امروز : 114

بازدید دیروز : 66

کل بازدیدها : 121792